Timbu-Limbu hommikuvõimlemine

Timbu-Limbu ja Rakvere Teater kutsusid lapsi tegema videot hommikuvõimlemisest. Meie kooli 4.klassi tüdrukud Sofia, Aile, Roz Mariel, Karolin ja Darleen soovisid sellest konkurssist osa võtta ning teostasid ka iseseisvalt video Timbu–Limbu hommikuvõimlemine, mille saatsime Rakvere Teatrisse.
Kõik videod pannakse üles teatri kodulehele ning parimaid jagatakse Facebookis. Timbu-Limbu loosib kõigi osalejate vahel välja teatripiletid Rakvere Teatri lastelavastusele „Päästame ema”, mis esietendub jaanuaris 2018.

Meie tüdrukute videot saad vaadata siin.

Luulekonkurss "Meri. Meri. Meri"

17. novembril 2017. aastal osalesid Mäetaguse Põhikooli õpilased  Sandra Sidorov, Romet Linder, Kristjan Kundla, Andero Trel ja Liisa-Maria Võhmar luulekonkursil "Meri. Meri. Meri". Luulekonkurss toimus Toila Gümnaasiumis.

Auhinnalisi kohti küll ei saavutatud, kuid kohalolijana saan lisada, et loetud luuletusi ja proosapalasid oli suisa rõõm kuulata.

Aitäh julgetele esinejatele ja nende juhendajatele.

õpetaja Tiina

Perepäeva video

Koolis toimunud perepäeva videot võid vaadata youtubest:

Perepäeva video