Mäetaguse põhikooli uudised

Mäetaguse Käsitöömaja oli endine mõisa ait, mis Mäetaguse valla poolt restaureeriti ja seadmestati ning võeti kasutusele käsitöömajana, kus täna saavad õppida käsitööd Mäetaguse Põhikooli õpilased ja tegeleda käsitööga kogukonna liikmed. Käsitöömaja valmis 2013. aasta lõpus ja võeti kasutusele alates novembrist 2013.a.

Täna on käsitöömaja avatud huvilistele ja alustavatele ettevõtjatele loominguliseks katsetamiseks tootearenduse protsessis. Mitmekülgsete vahenditega käsitöömaja võimaldab turvalises keskkonnas katsetada uusi masinaid loomaks uusi tooteid või lisandeid olemasolevatele. Meistrite juhendamisel on mitmekülgsete vahenditega võimalik töökodades katsetada uusi meetodeid ja tehnoloogiaid erinevate toodete valmistamisel.

Käsitöömajas on järgmised seadmed:

• puidutöömasinad
  • metalliseadmed
  • laserlõikur
  • sepikojaseadmed
  • õmblusmasinad
  • köögitehnika
  • keraamika ja klaasi põletusahi

Käsitöömaja Facebook'is