Majanduspäev

6.novembril osales meie kooli 4.klassi võistkond Kohtla- Järve Järve Gümnaasiumis majanduspäeval. Terve päev oli täis erinevaid tegevusi. Lapsed osalesid raha orienteerumis- mängus. Me ei lugenud ainult raha vaid hoopis orienteerusime mööda koolimaja lahendades erinevates punktides erinevaid rahateemalisi ülesandeid. Ühes ülesandes pidid lapsed olema ise ettevõtjad ja oskama arvestada nii makse, palkasid kui ka enda kasumit. Küsimus, mis lastele väga hästi ka pärast meede jäi, oli see, et mitu euroopa riiki kasutab rahana eurot? Veel meeldis lastele sellel päeval koolis korraldatav vahvlilaat, kust saime ka meie osta endale meelepäraseid vahvleid. Mäng lõppes sellega, et kõik võistkonnad olid võitjad. Mängus osalejad kogusid erinevaid ülesandeid lahendades virtuaalraha, mille eest nad hiljem said endale osta auhindu.

Huvijuht Katrin