Kalender

Kuupäev

Möödunud sündmused
1. trimester(51)

Tervisepäeva raames sõidavad 1.-4.klass Toilasse ja 5.-9.klass Pannjärvele. Väljasõit kooli juurest 9.00. Tagasi orienteeruvalt 13.30-ks.

Sulge

Teadlaste öö festivali raames saame vaadata psühhobussi teadusetendust.

Sulge

Kontsert Lootustandvalt eksinud. Meisterjaan (Jaan Tätte juunior).

Lektor Ivi Kaldaru.

1.tund 9.klass

2.tund 8.klass

4.tund 5.klass

5.klass 7.klass

Sulge

5.klassi õpilased sõidavad ekskursioonile Polven Foodsi.

Sulge

6.klassi võistkond võtab osa Code Weeki projekti raames 17.10.2018 kell 10.00 -12.00 Kohtla-Nõmme Koolis toimuvast töötoast.

Sulge

1.-4.klass Jõhvi Kontserdimajas etendusel "Karlsson katuselt".

Väljasõiduseminar Tartu Veeriku Kooli

4.-5.klasside rahvastepallivõistlus Jõhvis.

Sulge

27.11.2018 sõidavad 3 õpilast Kohtla-Järve Järve Gümnaasiumis toimuvale etluskonkursile "Koidulauliku valgel". Kaasa sõidab õpetaja Külli Stroo.

Sulge

28.11.2018 sõidavad Jõhvi Põhikoolis toimuvale XVI vabariikliku koolinoorte mälumängu Ida-Virumaa eelvoorule 3 meie kooli võistkonda 7., 8. ja 9.klassist, kaasa sõidab õpetaja Anu.

2. trimester(51)

Mäetaguse Põhikooli õpilased võtavad osa Jõhvi Vene Põhikooli projektist "Kodumaa ajaloo- ja kultuuripärand" Kukruse Polaarmõisas.

Sulge

9.klassi õpilased külastavad karjääriõpetuse tunni raames Viru Keemia Grupp AS-i.

Sulge

Tundi viib läbi Eesti Saalihoki Liit ning on mõeldud 6.-9. klassi õpilastele. Kaasa sportlik riietus!

3.trimester(38)

3.trimester