Rahvuste mosaiik 04. ноября sekretar

Meie kooli väikekanneldajad osalesid 30. oktoobril Jõhvi Vene Põhikoolis toimunud rahvakultuuri festivalil "Teeme muusikat!" projektis "Rahvuste mosaiik 2019".
Oma pillimängu- ja laulmise viisid festivalile Marta Jakobson, Roosi Avel, Evelin Padda, Marie-Eliise Hardõkainen, Cristofer Haugas, Jegor Buśujev, Roz Mariel Spiridonova ja Karol Raidma.
Meie kavas oli omaloominguline regilaul (autor Karol Raidma), "Kaaratsimm" ja festivali ühislaul - J.TUksam "Meil on elu keset metsa". Lisaks kanneldele oli meil kaasas ka kaks cajonit, mida mängisid Roz Mariel ja Jegor.
Festivali kava oli mitmekesine: oli laule, tantse, pilliansambleid ja pianiste. Osalejad oli Sillamäe Vanalinna Koolist, Maleva Põhikoolist, Tammiku Põhikoolist, Ahtme klubist, Ahtme Kunstide Koolist, Jõhvi Muusikakoolist ja Jõhvi Vene Põhikoolist.
Suured tänud korraldajatele ning uute kohtumisteni!

Anu Kaljusaar

Suured tänud korraldajatele ning uute kohtumisteni!

Anu Kaljusaar