Mäetaguse Põhikool

General information

Contact

Filter

All Management Teachers Study Council Employees

Job position
 
Management (2)

Veera Sibrik

Principal of the school
+3723366991
+372 5223413
veera.sibrik@alutaguse.edu.ee


Jaanika Soitu

deputy head teacher
+372 58861736
jaanika.soitu@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele E 14.50 - 15.35
Lastevanematele E 13.55 - 14.40
Teachers (29)

Aet Allikmaa

chemistry teacher
aet.allikmaa@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele T 8.30
Lastevanematele T 8.30

Anu Kaljusaar

music teacher
anu.kaljusaar@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele E 14.50 - 15.35
Lastevanematele R 13.55 - 14.40

Gerli Mägi

class teacher (elementary)
gerli.magi@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele N 13.00 - 13.45
Lastevanematele R 13.55 - 14.40

Monica Merents-Irs

natural science
monica.merents-irs@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele R 13.55 - 14.40
Lastevanematele T 14.50 - 15.35

Helgi Koppel

class teacher (elementary)
helgi.koppel@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele T 13.55 - 14.40
Lastevanematele K 13.55 - 14.40

Kaja Peet

physical education teacher
kaja.peet@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele T 13.55 - 14.40
Lastevanematele T 14.50 - 15.35

Karina Palloson

English teacher
karina.palloson@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele N 13.55 - 15.35 või kokkuleppel
Lastevanematele R 13.55 - 15.35 või kokkuleppel

Kristel Reino

teacher
kristel.reino@alutaguse.edu.ee


Marju Kiiver

basic school teacher of different subjects
marju.kiiver@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele T 14.50 - 15.35
Lastevanematele E 14.50 - 15.35

Svetlana Pahk

class teacher (elementary)
svetlana.pahk@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele E, T, N 13.55 - 14.40
Lastevanematele K 13.55 - 14.40

Tiina Peenema

class teacher (elementary)
tiina.peenema@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele E - R 13.55 - 15.35
Lastevanematele N 13.55 - 15.35

Tiiu Sepp

English teacher
tiiu.sepp@alutaguse.edu.ee


Toomas Valdre

physical education teacher
toomas.valdre@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele K 14.50 - 15.35
Lastevanematele kokkuleppel

Anne Lepamäe

basic school teacher of different subjects
anne.lepamae@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele T 14.50 - 15.35
Lastevanematele N 14.50 - 15.35

Katrin Kert

Estonian and literature teacher
katrin.kert@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele T 14.50 - 15.35
Lastevanematele R 13.55 - 15.35

Galina Jeltsova

Russian teacher
galina.jeltsova@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele E 14.50 - 15.35
Lastevanematele N 09.00 - 9.45

Annika Kumar

Loodusõpetuse-, bioloogia- ja füüsikaõpetaja
annika.kumar@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele N 14.50 - 15.35 või kokkuleppel
Lastevanematele E 14.50 - 15.35

Christo Alliksoo

history
christo.alliksoo@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele E - N 14.50 - 15.35
Lastevanematele K 14.50 - 15.35

Viive Aidma

kunstiõpetuse õpetaja
viive.aidma@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele E 15.45 - 16.30
Lastevanematele E 15.45 - 16.30

Kaja Soomelainen

Dessert
kaja.soomelainen@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele N 14.50 - 15.35
Lastevanematele N kokkuleppel

Anna-Lena Niine

design and technology teacher
anna-lena.niine@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele kokkuleppel
Lastevanematele R 13.00 - 13.45

Ljudmila Roy

English teacher
ljudmila.roy@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele K 14.50 - 15.35
Lastevanematele R 12.00 - 12.45 või kokkuleppel

Jelena Teperik

mathematics teacher
jelena.teperik@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele N 13.55 - 15.35
Lapsevanematele K 14.50 - 15.35

Darja Ivanova

pikapäevarühma õpetaja
darja.ivanova@alutaguse.edu.ee


Marina Versh-Gluškova

contract suspended
marina.vershgluskova@alutaguse.edu.ee


Arvo Rebban

liiklusõpetuse õpetaja
arvo.rebban@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele T kokkuleppel
Lastevanematele T kokkuleppel

Katrin Saks

social activities organiser
+37253040405
katrin.saks@alutaguse.edu.ee


Julia Lehtla

social pedagogue
51925475

Reception time:

E, T, K

Galina Gololobova

Logopeed
galina.gololobova@alutaguse.edu.ee

Reception time:

T 13.00 - 16.00
K 13.00 - 16.00
N 13.00 - 16.00
Employees (9)

Maret Jaks

secretary
+372 336 6990
maret.jaks@alutaguse.edu.ee


Maarja Saatman

manager of school resources
+372 53088336
maarja.saatman@alutaguse.edu.ee


Valentina Šetikova

chef
+372 336 6995


Ljudmila Šetikova

canteen storekeeper
ljudmila.setikova@alutaguse.edu.ee


Irina Kuzmina

kitchen assistant


Eevi Jõeveer

administrator


Maie Boltman

cleaner


Natalia Smirnova

cleaner


Merike Rande

cleaner

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Mäetaguse Põhikool

General information

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.