News

Turvalisus kooli- ja koduteel 02. November sekretar


Enne koolivaheajale minekut sõitsid liiklustunni  õpilased 19.oktoobril Mäetagusel ratastel. Kontrollisime ratta varustust ja ratturi teadlikkust. Harjutasime kaasliiklejatega arvestamist, suunamärguandeid ja pidurdamist. Kõigil oli kiiver peas ja helkurvest seljas.

Pärast koolivaheaega tegime uurimuse, kui paljud meie kooli õpilased liiguvad jalakäijatena turvaliselt.  Kokkuvõte 1.nov tulemustest: 78 õpilasel on helkur välisriiete külge kinnitatud, 22 õpilasel on helkurriba koolikoti või riiete küljes, 17 õpilasel helkur puudub, 8 õpilast jäi küsitlemata.

Palun hooli endast ja kaaslasest - tee end nähtavaks!

 

Õpetaja Katrin

Enne koolivaheajale minekut sõitsid liiklustunni  õpilased 19.oktoobril Mäetagusel ratastel. Kontrollisime ratta varustust ja ratturi teadlikkust. Harjutasime kaasliiklejatega arvestamist, suunamärguandeid ja pidurdamist. Kõigil oli kiiver peas ja helkurvest seljas.

Pärast koolivaheaega tegime uurimuse, kui paljud meie kooli õpilased liiguvad jalakäijatena turvaliselt.  Kokkuvõte 1.nov tulemustest: 78 õpilasel on helkur välisriiete külge kinnitatud, 22 õpilasel on helkurriba koolikoti või riiete küljes, 17 õpilasel helkur puudub, 8 õpilast jäi küsitlemata.

Palun hooli endast ja kaaslasest - tee end nähtavaks!

 

Õpetaja Katrin