Alutaguse valla koolide meetodite õpikojad 24. aprill sekretar

Alutaguse valla koolide meetodite õpikojad, esimest korda Mäetaguse Põhikoolis. Õpikojad, kus õpetajad jagavad kogemusi oma kolleegidega. Osalejaid 27 koolist ja asutusest, kokku 151 inimest ja 15 õpituba.

I sessioonis tehti seepi, mängiti kannelt, tutvuti robomatemaatika, metsloomade ja "Kiusamisest vabaks" programmiga ning liiguti nagu liikuma kutsuvas koolis. Lisaks kõigele sellele jagati kogemusi, kuidas toime tulla HEV-õpilastega ning kuidas kasutada digivahendeid inglise keele tunnis.

II sessioonis valmistati pelmeene ja puidust pilte, joonistati, räägiti mitteformaalsetest meetoditest keeleõppes, tehti selgeks kuidas tulla toime X-, Y- ja Z-põlvkonnaga, tutvuti ettevõtliku kooli ja Iisaku ning Illuka kodulooga.