„ArtsQuest“ ehk rahvusvaheline 4. klasside eTwinning projekt 11. märts sekretar

6. märtsil toimus 4. klassil videokohtumine Kreeka ja Poola koolide 4.klassidega. Poola kool asub linnas nimega Zamość  ja Kreeka kool on pärit Helioupolise nimelisest linnast. Meiega pidi ühinema ka üks Leedu kool, kuid tehniliste probleemide tõttu jäid nemad kahjuks seekord kõrvale.

Kohutumise eesmärgiks oli õpilaste poolt tutvustada eakaaslastele oma maa riikide tuntud maale, kunstnikke ja filme, suhtluskeeleks seejuures inglise keel. Videokõne lõpus mängiti üle kolme projektiriigi ühine Kahoot! mäng, mis testis teadmisi projektimaade kohta.

Õpilased said  kogemuse rahvusvahelise seltskonna ees esinemises ning võõrkeeles suhtlemises. Samuti saime kogeda seda, kuidas ka hea planeerimise korral võib ikka ette tulla ootamatusi, kuid kõik on ületatav. Ees seisab meil veel vähemalt üks ühine videokõne, kus taaskord oma maa kunsti teistega jagada saame.