Emakeelenädal 15. märts sekretar

Sellel nädalal oli meie koolis emakeelenädal. Toimus palju põnevat! Meil käis külas kirjanik Contra ja Tartu Ülikooli keeleteadlane Szilard Tibor Toth, kes tutvustas eesti keele sugulaskeeli. I kooliastme õpilased osalesid maakondlikul emakeeleolümpiaadil ja saavutasid väga häid tulemusi. Meie õpilased võtsid osa ka Vikerraadio korraldatud e-etteütlusest ja Alutaguse valla kirjandusvõistlusest „Eesti 101“. Lisaks sellele toimus veel koolisisene emakeeleolümpiaad, selgusid parimad keeletundjad, kelleks olid I kooliastmes Liam Andrew, Marie-Eliise ja Sander. II kooliastmes olid kõige tublimad Sirlin, Iris ja Alyn ning III kooliastmes Merlin, Catlyn, Isabel ja Christin. PALJU ÕNNE!
Emakeelenädala lõpetuseks vaatasime kogu kooliperega Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskuse kooliteatri etendust „Kohkumatud lapsehoidjad“, mida juhendas Raili Tamm.