Emakeelenädal 15. märts sekretar

11.03-15.03 oli Mäetaguse Põhikoolis emakeelenädal. Teisipäeval toimus II ja III kooliastme Kuldvillak. II kooliastme Kuldvillaku võitis võistkond, kuhu kuulusid Elisabeth, Adanna ja Liam Andrew ja III kooliastme võitja võistkonda kuulusid Hanna Marleen, Martin ja Sandra. Palju õnne võitjatele!

Kolmapäeval lugesid Adanna, Mirtha, Roosi, Marta ja Johanna Rosalie erinevaid lugusid I kooliastme õpilastele. Aitäh teile!

Neljapäeval külastas meie kooli kirjanik Ene Sepp, kes rääkis oma elust ja tutvustas oma loomingut.

Täname kõiki aktiivseid osalejaid emakeelenädalal!

Eesti keele õpetajad

Täname kõiki aktiivseid osalejaid emakeelenädalal!

Eesti keele õpetajad