Uudised

Erasmus+ projekt “No waste but haste for a better fate” 19. november sekretar


16. novembril toimus esimene õpilaste ja õpetajate kohtumine Erasmus+ rahvusvahelise keskkonna teemalise projekti “No waste but haste for a better fate” raames. Covid-19 tõttu toimus kohtumine Zoomi vahendusel. Seekord osalesid meie kooli poolt 5 õpilast, 4 õpetajat ja huvijuht. Teisel pool ekraani olid õpilased ja õpetajad Mallorcalt Arta linnast (Hispaania), Antalyast (Türgi), Wormsi linnast (Saksamaa), Ramnicu Valcea linnast (Rumeenia) ja Schiedami linnast (Holland). Vaatasime koos kõiki koole tutvustavaid videoid, tutvusime põgusalt ja saime näha inimesi kellega koos projekti teeme. Valmistusime valima ühist projekti logot, vaatasime üle eelnevalt kõigi õpilaste poolt vastatud tarbimisteemalise küsitluse tulemused ning lühidalt arutasime tarbimiskultuuri üle.

Projekti koolide ja asukohtade kohta saad infot meie kooli raamatukogus olevalt projekti seinalt ning samuti projekti ametlikult kodulehelt http://projectnowaste.eu/w/

16. novembril toimus esimene õpilaste ja õpetajate kohtumine Erasmus+ rahvusvahelise keskkonna teemalise projekti “No waste but haste for a better fate” raames. Covid-19 tõttu toimus kohtumine Zoomi vahendusel. Seekord osalesid meie kooli poolt 5 õpilast, 4 õpetajat ja huvijuht. Teisel pool ekraani olid õpilased ja õpetajad Mallorcalt Arta linnast (Hispaania), Antalyast (Türgi), Wormsi linnast (Saksamaa), Ramnicu Valcea linnast (Rumeenia) ja Schiedami linnast (Holland). Vaatasime koos kõiki koole tutvustavaid videoid, tutvusime põgusalt ja saime näha inimesi kellega koos projekti teeme. Valmistusime valima ühist projekti logot, vaatasime üle eelnevalt kõigi õpilaste poolt vastatud tarbimisteemalise küsitluse tulemused ning lühidalt arutasime tarbimiskultuuri üle.

Projekti koolide ja asukohtade kohta saad infot meie kooli raamatukogus olevalt projekti seinalt ning samuti projekti ametlikult kodulehelt http://projectnowaste.eu/w/