Uudised

Erasmus+ projekti kohtumine 08. veebruar sekretar


Meie kool osaleb Erasmus+ projektis “No waste but haste for a good fate”.  Jätkuva pandeemia tõttu ei saa me reisida ega läbi viia erinevaid kohtumisi ja planeeritud õpetamis-ja õppimistegevusi oma rahvusvaheliste partneritega. Seetõttu otsustasime õpilastele pakkuda võimaluse oma eakaaslastega kohtuda ja rääkida Google Meeti vahendusel.

Meie kohtumisel osales umbes 46 inimest - õpilased ja õpetajad Rumeeniast, Hollandist, Saksamaalt, Türgist ja Hispaaniast. Eesmärk oligi lihtsalt tutvuda, rääkida endast ja oma riigist, aga samuti ka arutada natuke keskkonna säästmise teemadel.

Õpilaste ja õpetajate tagasisidele toetudes läks kohtumine korda ja sujus hästi. Õpilastele meeldis teiste noortega suhelda ning nad ootavad juba järgmist kohtumist.

 

Meie kool osaleb Erasmus+ projektis “No waste but haste for a good fate”.  Jätkuva pandeemia tõttu ei saa me reisida ega läbi viia erinevaid kohtumisi ja planeeritud õpetamis-ja õppimistegevusi oma rahvusvaheliste partneritega. Seetõttu otsustasime õpilastele pakkuda võimaluse oma eakaaslastega kohtuda ja rääkida Google Meeti vahendusel.

Meie kohtumisel osales umbes 46 inimest - õpilased ja õpetajad Rumeeniast, Hollandist, Saksamaalt, Türgist ja Hispaaniast. Eesmärk oligi lihtsalt tutvuda, rääkida endast ja oma riigist, aga samuti ka arutada natuke keskkonna säästmise teemadel.

Õpilaste ja õpetajate tagasisidele toetudes läks kohtumine korda ja sujus hästi. Õpilastele meeldis teiste noortega suhelda ning nad ootavad juba järgmist kohtumist.