Inglise keele nädal 01. veebruar sekretar

Inglise keele nädal 21.-25. jaanuar 2019

Sel aastal alustasime inglise keele nädalaks ettevalmistumist juba uue aasta esimestel nädalatel. Eesmärgiks oli õppida inglise keelt läbi laulude ja muusika. Iga klass õppis selgeks ühe inglisekeelse laulu, sh õpiti ka laulude sõnavara ja muud sellega seonduvat.  Toimus ka koolisisene inglise keele olümpiaad, kus selgusid meie parimad inglise keele tundjad. Kõik osavõtjad on tunnustust väärt ning loodetavasti aitavad keele edasisel omandamisel ka auhinnaks saadud põnevad sõnaraamatud.

II kooliaste  meeskondlik       I koht Karol Raidma, Marcos Mikk, Alyn Hindreus

II koht Sirlin Sepp, Andero Trel, Iris Puusepp

III Kenert Kangur, Romet Linder, Egert Hütt

III kooliaste   I koht Christin Kurs

II koht Catlyn Galimov ja Kristjan Kundla

III koht Eenok Sepp

Edukalt osalesid olümpiaadil veel Andreas Hendrik Aasrand, Alar Võhmar, Henry Härma, Kristjan Kundla, Annette Bogdanov, Joosep Tõnurist, Henriette Kulpas, Markus Hindreus.

Ainenädala lõpetuseks toimus 25.jaanuaril kontsert, kus iga klass esitas oma õpitud laulu ning ka publik (st ülejäänud koolipere) sai kaasa laulda ja kaasa liigutada. Korraldajad olid väga rahul lõpptulemusega - kõik klassid laulsid, õppisid inglise keelt ja nautisid seda. Loodetavasti jäävad need laulud pikaks ajaks meelde ja koos sellega püsib tahtmine inglise keelt edasi õppida, eriti läbi laulmise.

Keep calm and SING in English!

õpetaja Karina

Inglise keele nädal 21.-25. jaanuar 2019

II kooliaste  meeskondlik       I koht Karol Raidma, Marcos Mikk, Alyn Hindreus

II koht Sirlin Sepp, Andero Trel, Iris Puusepp

III Kenert Kangur, Romet Linder, Egert Hütt

III kooliaste   I koht Christin Kurs

II koht Catlyn Galimov ja Kristjan Kundla

III koht Eenok Sepp

Keep calm and SING in English!

õpetaja Karina