Jõulumaa külastus 19. detsember sekretar

18.12.18 sõitsid 1.-4. klassi õpilased Rakvere Teatris toimuvale jõulumaale.
Vaadata sai toredat etendust "Pipi jõulud", kus oli palju laulu ning nalja. Kohale jõudis ka Jõulumees, kellel oli palju vahvaid kingitusi koti sees. Saadud kingituse abil, milleks oli nähtamatu pliiats, said lapsed Spunki otsida. Teatrimaja on üks põnev maja oma väikeste nurgatagustega ja tegevuspaikadega. Hea oli ronida, hüpata ja pannkooki pannil hüpitada. Tegevust jätkus kõigile. Oli jällegi üks tore talvine väljasõit!

Õpetaja Tiina

18.12.18 sõitsid 1.-4. klassi õpilased Rakvere Teatris toimuvale jõulumaale.

Õpetaja Tiina