Karjäärinädal 24. november sekretar

Mäetaguse Põhikoolis korraldati 20.-24. novembril innustav karjäärinädal. Nädal möödus meie koolis töökalt ja tihedalt.

Esmaspäeval oli meil külas Viru Vanglast Gerli Lehtlaan, kes jagas teadmisi karjäärivõimalustest vanglateenistuses. Teisipäeval astusid 7. ja 9. klassi õpilased rahamaailma, kui Reet Kaldur Jõhvi Raamatukogust rääkis rahast, rahandusest ja sellest, kuidas rahaga ümber käia. Kolmapäeval kohtusid 8. ja 9. klassi õpilased kapten Merje Meeritsaga Tapa 1. jalaväebrigaadist, kelle inspireeriv jutuajamine andis õpilastele aimu militaarvaldkonna mitmekesisusest. Neljapäeval astusid 9. klassi õpilased töövarju rolli, et proovida erinevaid ameteid. Mõned läksid õpetaja töövarjuks, teised avastasid vallavalitsuse telgitaguseid ning kolmandad sukeldusid lasteaia rõõmsasse atmosfääri.

Karjäärinädal täitis meie kooli entusiasmi ja avastamisrõõmuga, viies õpilased lähemale tulevikukarjääri valimisele ning aidates neil teha teadlikumaid valikuid.

õpetaja Andres

õpetaja Andres