Uudised

Kirjandustegelaste ballil Sillamäe Vanalinna Koolis 02. jaanuar sekretar


Meie kooli õpilased osalesid 14.detsembril Sillamäe Vanalinna Koolis kirjandustegelaste ballil "Romantiline seiklus 19.sajandisse".

Balli atmosfäär oli pidulik ja elegantne. Neiud olid ilusates kleitides ja noormehed kandsid ülikondi või frakke. Väga huvitavalt ja mitmekesiselt oli koostatud programm, olid ballitantsud, laulud ja  väike etendus, oli ka võimalus ennast näidata - külalised esitasid oma loomingut. Meie kooli õpilane Anna-Liisa esitas laulu „Tulgu tuuled“  õpetaja Anu juhendamisel. Õpilased said vaadata ja tutvuda traditsiooniliste tantsudega nagu polonees, masurka, polka ja valss.

Pärast tantsuprogrammi oli praktiline osa, kus teiste koolide õpilased-külalised õppisid uusi tantse. Oli väga vahva kogemus!

Õpetajad Anu ja Marina

Meie kooli õpilased osalesid 14.detsembril Sillamäe Vanalinna Koolis kirjandustegelaste ballil "Romantiline seiklus 19.sajandisse".

Balli atmosfäär oli pidulik ja elegantne. Neiud olid ilusates kleitides ja noormehed kandsid ülikondi või frakke. Väga huvitavalt ja mitmekesiselt oli koostatud programm, olid ballitantsud, laulud ja  väike etendus, oli ka võimalus ennast näidata - külalised esitasid oma loomingut. Meie kooli õpilane Anna-Liisa esitas laulu „Tulgu tuuled“  õpetaja Anu juhendamisel. Õpilased said vaadata ja tutvuda traditsiooniliste tantsudega nagu polonees, masurka, polka ja valss.

Pärast tantsuprogrammi oli praktiline osa, kus teiste koolide õpilased-külalised õppisid uusi tantse. Oli väga vahva kogemus!

Õpetajad Anu ja Marina