Uudised

Külalised USA saatkonnast 31. jaanuar sekretar


Meie kooli õpilastel oli võimalus kohtuda USA saatkonna töötajatega, külas käisid Clare E. Dowdle poliitika osakonnast, Ed Dunn ja Filipp Mustonen avalike suhete osakonnast. Õpilased said teada, milline on diplomaatide töö ning infot Eesti ja USA koostöö kohta. Meie teise ja kolmanda klassi lapsed laulsid külalistele inglise keeles. Teise klassi õpilane Kewen rääkis külalistele soravas inglise keeles sellest, kuidas ta iseseisvalt inglise keelt õpib.

Meie kooli õpilastel oli võimalus kohtuda USA saatkonna töötajatega, külas käisid Clare E. Dowdle poliitika osakonnast, Ed Dunn ja Filipp Mustonen avalike suhete osakonnast. Õpilased said teada, milline on diplomaatide töö ning infot Eesti ja USA koostöö kohta. Meie teise ja kolmanda klassi lapsed laulsid külalistele inglise keeles. Teise klassi õpilane Kewen rääkis külalistele soravas inglise keeles sellest, kuidas ta iseseisvalt inglise keelt õpib.