Maakondlik 4.-6.klasside matemaatikaolümpiaad 12. märts sekretar

8.märtsil toimus Lüganuse Keskkoolis maakondlik 4.- 6.klasside matemaatikaolümpiaad.
Mäetaguse Põhikooli esindasid 4. klassist Romet Linder ja Kenert Kangur, 5. klassist Karol Raidma, Riko Bogdanov ja Alyn Hindreus ning 6. klassist Sirlin Sepp ja Ilja Kisseljov. 4. klassi õpilane Romet Linder saavutas 4.klasside arvestuses 2.koha (osalejaid oli 26).
Õpilasi juhendasid õpetajad: Helgi Koppel, Tiina Peenema ja Anneli Salmistu.
Täname kõiki olümpiaadil osalejaid julguse ja ettevõtlikkuse eest end proovile panna!

Õpilasi juhendasid õpetajad: Helgi Koppel, Tiina Peenema ja Anneli Salmistu.