Mälumäng 30. november sekretar

28. novembril toimus Jõhvi Põhikoolis XVI vabariikliku koolinoorte mälumängu piirkondlik voor, kus osalesid meie maakonna põhikoolide ja gümnaasiumide võistkonnad.

Meie kooli esindas kolm võistkonda. 7. klassist Isabel, Christin, Liisette, Kaur, 8. klassist Annette, Airiin, Ester, Kristjan ja 9. klassist Catlyn, Merlin, Eenok, Aleksander.

Küsimusi oli 50 ja need olid väga keerulised. Igale küsimusele vastamiseks oli aega ainult üks minut.

Põhikoolide arvestuses (8 põhikoolist kokku 14 võistkonda) jäi meie kooli 7. klassi võistkond 14 punktiga väga tublile 4.-5. kohale, 9. ja 8. klassi võistkonnad jäid tublidele 8.-9. ja  10. kohale.

Tänud kõigile vapratele osalejatele!

Õpetaja Anu

Tänud kõigile vapratele osalejatele!

Õpetaja Anu