Mälumäng 28. november sekretar

27. novembril osalesid kaks meie kooli võistkonda (8. ja 9. klass) XVII vabariiklikul koolinoorte mälumängu piirkondlikus eelvoorus. Traditsiooniliselt oli võõrustajaks Jõhvi Põhikool.
Küsimustele vastamine nõudis teadmisi igast õppeainest ning laia silmaringi. Kokku osales põhikoolide arvestuses 11 võistkonda ning gümnaasiumide võistkondi oli 5.
Võitis Jõhvi Põhikooli võistkond 34 punktiga, 2. koha sai meie kooli 9.kl. võistkond 27 punktiga ning 3.-4. kohta jagasid tasavägiselt 26. punktiga meie kooli 8. kl. võistkond Kohtla-Nõmme PK 9. klassi võistkonnaga.
Gümnaasiumidest võitis Järve Gümnaasiumi võistkond.

SUUR KIITUS TEILE ANNETTE, AIRIIN, ESTER, KRISTJAN, CHRISTIN, ISABEL, LIISETTE JA KAUR!
OLETE SUPERTUBLID!!!!!!

õpetaja Anu

Gümnaasiumidest võitis Järve Gümnaasiumi võistkond.

OLETE SUPERTUBLID!!!!!!

õpetaja Anu