Uudised

Muusikanädal 4.-8.02.2019 08. veebruar sekretar


Muusikanädal oli toimekas ja lõbus. Vahetundidel kõlas päevakohane muusika. Tore, et meie koolis on palju õpilasi ja õpetajaid, kes aktiivselt osalesid muusikanädala erinevatel ettevõtmistel! Loodan, et igaüks leidis endale toredaid hetki muusikaga.

Kohtumine meie kooli vilistlase Kärolin Kruut ´iga andis kindlasti palju mõtteid, kuidas saab muuta muusikaga tegelemist osaks oma elustiiliks. Ja muidugi suure aplausi teenis meie kooli esimene Õhubänd!

Kantritantsu kolmapäev tõi koos Mäetaguse Lasteaia "Tõruke" liikumisõpetaja Eve Elmiga õppima lihtsamaid kantritantse. Kolmapäeva lõpetas lõbus, kuid palju tarkust andev kontsert Suur pauk! Muusika tegi ahvist inimese! ansamblilt "Äge Brass".

Neljapäev oli noorte ja andekate päralt. 30 meie kooli õpilast valmistusid kogu kooli ja (väga heatahtliku!) źürii ees laulma karaoket! Aitäh teile! Erilise üllatuse valmistasid meie kooli õpetajad! Õpetajate Anne Lepamäe ja Karina Pallosoni duett O.Leplandi laulust "Kuula" (venekeelne versioon) sai südamliku publiku kaasaelamise ja suure aplausi osaliseks! Õpetajad üllatasid ka suvest inspireeritud laulushowga "Pärlipüüdja".

Reedel võistles 45 õpilast ja 6 õpetajat lõbusas muusikakahootis.

Muusikanädal lõppeb 11. veebruaril "Teeme ise muusikat!" õpitubade ühiskülastusega.

Suured tänud kõigile muusikanädalal osalejatele, kaasaaitajatele, esinejatele, publikule!

Ja tõesti - muusikal on suur võlujõud ja muusikaga saab muuta maailma veel ilusamaks ja toredamaks paigaks!

AITÄH :)

 

õp. Anu Kaljusaar

 

Muusikanädal oli toimekas ja lõbus. Vahetundidel kõlas päevakohane muusika. Tore, et meie koolis on palju õpilasi ja õpetajaid, kes aktiivselt osalesid muusikanädala erinevatel ettevõtmistel! Loodan, et igaüks leidis endale toredaid hetki muusikaga.

Kohtumine meie kooli vilistlase Kärolin Kruut ´iga andis kindlasti palju mõtteid, kuidas saab muuta muusikaga tegelemist osaks oma elustiiliks. Ja muidugi suure aplausi teenis meie kooli esimene Õhubänd!

Kantritantsu kolmapäev tõi koos Mäetaguse Lasteaia "Tõruke" liikumisõpetaja Eve Elmiga õppima lihtsamaid kantritantse. Kolmapäeva lõpetas lõbus, kuid palju tarkust andev kontsert Suur pauk! Muusika tegi ahvist inimese! ansamblilt "Äge Brass".

Neljapäev oli noorte ja andekate päralt. 30 meie kooli õpilast valmistusid kogu kooli ja (väga heatahtliku!) źürii ees laulma karaoket! Aitäh teile! Erilise üllatuse valmistasid meie kooli õpetajad! Õpetajate Anne Lepamäe ja Karina Pallosoni duett O.Leplandi laulust "Kuula" (venekeelne versioon) sai südamliku publiku kaasaelamise ja suure aplausi osaliseks! Õpetajad üllatasid ka suvest inspireeritud laulushowga "Pärlipüüdja".

Reedel võistles 45 õpilast ja 6 õpetajat lõbusas muusikakahootis.

Muusikanädal lõppeb 11. veebruaril "Teeme ise muusikat!" õpitubade ühiskülastusega.

Suured tänud kõigile muusikanädalal osalejatele, kaasaaitajatele, esinejatele, publikule!

Ja tõesti - muusikal on suur võlujõud ja muusikaga saab muuta maailma veel ilusamaks ja toredamaks paigaks!

AITÄH :)

 

õp. Anu Kaljusaar