Nuputa 05. veebruar sekretar

Matemaatikanädala soojenduseks osalesid meie kooli 5., 6. ja 7. klassi meeskonnad "Nuputa" võistlusel, mida korraldab igal aastal TÜ Teaduskool. Sel aastal esindasid Mäetaguse Põhikooli 2 võistkonda, kuhu kuulusid 5.-6.klassidest pärit õpilased Romet, Egert, Karol ja Riko. 7.klassidest Ilja ja Allan.

Fantastilise soorituse tegi 5.-6.klasside meeskond, kes saavutas 2.koha, kaotades esimesele kohale vaid 2 punkti. Kuna esimene koht kuulus Narva koolile, siis suure tõenäosusega sõidab meie kooli esinduvõistkond maikuus toimuvale üle-eestilisele "Nuputa" võistlusele.

Aitäh õpilastele ja lastevanematele koostöö eest!

õp. Teele

Aitäh õpilastele ja lastevanematele koostöö eest!

õp. Teele