Õpioskuste võistlus 18. oktoober sekretar

15. oktoobril võttis osa meie kooli 6.klassi meeskond õpioskuste võistlusest Jõhvi Põhikoolis. Seekord ei saavutatud küll auhinnalist kohta, kuid lapsed said väga vahva väljakutse ja kogemuse, mis neile endile väga meeldis ja kõik jäid rahule. Õpioskuste võistlus oli üles ehitatud erinevate töötubadena, milleks olid matemaatika, loodusõpetus, arvuti kasutamine ja varia, kus sai end proovile panna nii kudumises, voltimises kui ka inglise keeles, mis oli ka ühtlasi kõige põnevam töötuba. Meie kooli meeskond oli väga tulbi ja edukas, suur tänu osalejatele ja korraldajatele.