Pärimusmuusikalaager 09. september sekretar

Pärimusmuusikalaager toimus Mäetaguse Põhikoolis 13.-16. juunil 2022. Laagris osalesid õpilased Illuka, Iisaku, Tallinna ja Mäetaguse koolidest.

Neljal laagripäeval mängiti koos ja rühmades erinevaid pille, lauldi rahvalikke laule, tantsiti pärimuslikke  tantse ja mängiti vanu laulumänge, tehti rahvuslikku käsitööd, lavastati omaloodud muinasjutte, käidi Mäetaguse kirvehallis  ning nauditi toredat koosolemist. Laagrisse kutsutud külalised Ervin Lember ja Hillar Vimberg tutvustasid erinevaid rahvapille ning laulsid-mängisid eesti rahvamuusikat.

Pärimusmuusika laagri lõpetas ühine meeleolukas kontsert Mäetaguse rahvamajas.

Tänan kõiki, kes aitasid kaasa pärimusmuusika laagri korraldamisele ja õnnestumisele ning juhendasid erinevaid õpitubasid.

Laagrirätikud disainisid Karol ja Kalle Raidma, õmbles Külli Raidma,  ja teksti kirjutas rätikutele Annika Kumar.

Pärimusmuusika laagri lõpetas ühine meeleolukas kontsert Mäetaguse rahvamajas.