TORE 10. jaanuar sekretar

Meie kooli 7. klassi noored, kes osalesid „Tore“ põhikoolitustel, on tänaseks valmis seda edasi andma oma klassikaaslastele. 09. jaanuaril toimus esimene tutvustav kohtumine seitsmenda klassi õpilastega. Juhendajateks olid juba koolituse läbinud Kristina ja Žanna, suur tänu neile. Kohtumisest võtsid osa kõik 7.klassi õpilased ja klassijuhataja Kaja. Meeleolu ringis oli lõbus ja kaasahaarav. Ootame Teid järgmisel kohtumisel.

Rohkem info vaata siit: www.tore.ee

Marina ja Katrin