Viisiratas 25. november sekretar

Alutaguse valla laste ja noorte lauluvõistlus VIISIRATAS veeres 21. novembril Iisakus.

31 laululast Illukalt, Iisakust ja Mäetaguselt laulsid Iisaku Rahvamaja ansambli Viis miinust saatel. Lauljaid kuulas ja hindas viieliikmeline źürii.

KÕIK meie kooli lauljad olid väga tublid, sest laulud olid selged ja bändiga koos ka kokku harjutatud.

Tulemused:

Elisabeth Kivikalju sai eripreemia kui parim bändi solist!

Arvi Avel sai eripreemia kõige lustakama laulu esituse eest!

Evelin Padda pärjati imelise laulujutustaja eripreemiaga!

Marta Jakobson kuulutati väärikale 2. kohale!

Perebänd - Anna-Liisa koos oma venna ja isaga - said eripreemia laulu poeetilise ettekande eest!

Päeva lõpetas fantaasiapillide looja ja mängija Silver Sepp koos oma tütre Emmaga, kes rääkisid oma muusikuteest ning esitasid endakirjutatud laule ja pillilugusid.

Suured tänud ka lastevanematele ja Kiikla Lastekodule, kes korraldasid laste sõidud Iisaku Rahvamajja proovidesse ja esinemisele!

Tulemused:

Elisabeth Kivikalju sai eripreemia kui parim bändi solist!

Arvi Avel sai eripreemia kõige lustakama laulu esituse eest!

Evelin Padda pärjati imelise laulujutustaja eripreemiaga!

Marta Jakobson kuulutati väärikale 2. kohale!