Virtuaalne rattamaraton 19. september sekretar

19.septembril oli Mäetaguse Põhikooli 1. klassi õpilastel eriline võimalus osa saada Tartu Rattamaratonist, kuid seekord mitte tavapärasel viisil, vaid virtuaalselt.

Lapsed ei pidanud maratoni toimumispaika kohale sõitma, vaid said üritusest osa võtta oma koolis. Virtuaalse rattasõidu käigus kogesid nad maratonivõistluse põnevust ja sportlikku väljakutset. See oli suurepärane võimalus lastele avastada spordi ja liikumise rõõmu turvalises keskkonnas.