Rahvusvaheline tantsupäev 27. апреля sekretar

29. aprillil on rahvusvaheline tantsupäev. Seekord tantsib kogu Eesti Saaremaalt pärit tantsu Kuo tu tetsu. Kutsume kogu kooli tantsima kolmapäeval 29.aprillil kell 13:05 (5.tunni ajal).
Tantsu õppimiseks vaata videot/kirjeldust siit: errs.ee

Võta kaaslasteks kogu pere ja 29. aprillil kell 13:05 tuleb Vikerraadiost selle tantsu muusika. Tundke tantsust rõõmu kogu perega ja saatke video õpetaja Toomasele või õpetaja Kajale.

Tantsu õppimiseks vaata videot/kirjeldust siit: errs.ee