Mängujuhtide koolitus Rakveres 05. ноября sekretar

16.10.2019 osalesid Doris Puur, Liisi Kauber, Kristina Poljakova, Eliise Deljatintšuk ja Roz Mariel Spiridonova TÜ Liikumislabori mängujuhtide koolitusel Rakvere Gümnaasiumis. Koolituse eesmärgiks oli anda teadmisi, kuidas koolikaaslastele vahetundides organiseeritud tegevusi läbi viia. Koolituse jooksul mängiti läbi erinevaid mänge, analüüsiti neid ning õpiti mängude juhtimisega kaasnevaid riske maandama.

Õpetaja Jaanika Soitu

Õpetaja Jaanika Soitu