Külas teatril Tuuleveski 15. november sekretar

Mäetaguse kooli teatri huviringi juhendaja ja osalejad kogesid hiljuti põnevat seiklust, külastades teatri Tuuleveski "Pöial-Liisi" etenduse peaproovi. Õppekäik osutus mitte ainult lõbusaks, vaid avardas ka laste arusaama teatri telgitagustest. Peaproov tõi esile koostöö tähtsuse, innustades noori mõistma meeskonnatöö olulisust teatrikunstis. Lisaks sellele suunas see tähelepanu emotsioonide väljendamise olulisusele, innustades lapsi julgelt väljendama oma tundeid ja mõtteid. Õppekäik oli silmiavav kogemus, täites lapsed inspiratsiooni ja ootusärevusega tuleviku teatrietenduste suhtes.

Oleme tänulikud teatrile Tuuleveski ja selle juhendajale Valentina Fursovale suurepärase võimaluse eest.

Teatri huviringi juhendaja Oksana

Teatri huviringi juhendaja Oksana