Meie koolist

Tööpakkumised

Mäetaguse Põhikool võtab 2024/25 õppeaastast tööle ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja.
Põhikooli ja gümnaasiumi õpetaja kvalifikatsiooninõuded on magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon, õpetajakutse ning eesti keele oskus emakeelena või C1 tasemel.
Tööleasumise aeg 21.august 2024.
Omalt poolt pakume elamispinna võimalust, konkurentsivõimelist palka (Ida-Virumaa õpetajate palgakoefitsenti rakendatakse vastavalt ministri määrusele), kaasaegset töökeskkonda ja sõbralikku ning toetavat kollektiivi.

Isikut tõendava dokumendi koopia, CV ja kvalifikatsiooni ning keeletaset tõendavate dokumentide koopiad saata hiljemalt 03.juuniks 2024 mpk@alutaguse.edu.ee.

Küsimuste korral pöörduda Veera Sibrik, tel 5223413

Tööpakkumised

Tööleasumise aeg 21.august 2024.

Küsimuste korral pöörduda Veera Sibrik, tel 5223413