Eesti keele olümpiaad 24. mai sekretar

9. mail toimus Mäetaguse Põhikoolis I kooliastme eesti keele olümpiaad. Võistlus toimus kahes osas ning oli põnev ja tasavägine. Õpilased said näidata üles oma eesti keele alaseid oskusi ja teadmisi rühmatöödes. Vahepeal oli aega ka mängimiseks ja lõbutsemiseks.

Päeva lõpetas pidulik autasustamine, kus tunnustati tublisid osalejaid ja märgiti ära ka auhinnalised kohad. Meie koolist lahkusid õpilased rõõmsal meelel ning lubasid kindlasti tagasi tulla. Jääme neid ootama!