Uudised

Minifirmad ja ettevõtlus 06. juuni sekretar


30. mail külastasid meie kooli Junior Achievementi esindajad Aljona ja Maria, kes viisid 6. ja 7. klassi õpilastele läbi töötoa minifirmadest ja ettevõtlusest Eestis. Õpilased jagati gruppidesse ja neile anti keerulisi ülesandeid, nagu: ehitada torn spagettidest, vahukommist ja teibist; mõelda välja äriplaan ja tulla välja valmis toote või teenusega, mida saab pakkuda kindlale tarbijagrupile; ehitada lõpptoodet LEGO klotsidest ja esitleda oma ideed teistele. See oli hariv, lõbus ja loominguline.

30. mail külastasid meie kooli Junior Achievementi esindajad Aljona ja Maria, kes viisid 6. ja 7. klassi õpilastele läbi töötoa minifirmadest ja ettevõtlusest Eestis. Õpilased jagati gruppidesse ja neile anti keerulisi ülesandeid, nagu: ehitada torn spagettidest, vahukommist ja teibist; mõelda välja äriplaan ja tulla välja valmis toote või teenusega, mida saab pakkuda kindlale tarbijagrupile; ehitada lõpptoodet LEGO klotsidest ja esitleda oma ideed teistele. See oli hariv, lõbus ja loominguline.