Viisiratas 13. mai sekretar

4. mail 2024.aastal veeres Iisaku Rahvamajas järjekordne "Viisiratas" - laulsid Alutaguse valla noored lauljad. Põnevaks kogemuseks oli laulmine bändi saatel.

Lauljaid hindas Iisakust pärit muusikutest kolmeliikmeline źürii. Kokku esines "Viisirattal" 35 lauljat.

Meie koolist osalesid solistidena Inna Śetikova, Maarja Liis Vähk, Maksim Mironov, Elisabeth Kivikalju, Marta Jakobson, Roosi Avel ja Karin Võhmar ning  taustalauljana Emilia Buśujeva.

KÕIK osalejad olid ülitublid! Źürii hindas meie Marta Jakobsoni lauldud laulu "Tulbid ja bonsai" omas vanusegrupis 1. koha vääriliseks ning Elisabeth Kivikalju laulu "Suhkrutükk" 3. koha vääriliseks. Kõik osalejad said kingiks väikese suupilli ja tänukirja.

Publikule pakkus rõõmu ka mustkunstniku etteaste.

Täname Iisaku Rahvamaja perenaist Merle Pikhoffi meeleoluka laulupäeva korraldamise eest!

Tänan kõiki meie kooli laululapsi, lapsevanemaid, peresid ja pöidlahoidjaid!

õpetaja Anu

Publikule pakkus rõõmu ka mustkunstniku etteaste.

Tänan kõiki meie kooli laululapsi, lapsevanemaid, peresid ja pöidlahoidjaid!

õpetaja Anu